Informacje dla pracowników UW

Centrum Pozasądowego Rozwiązywania Sporów przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na jednodniowe, bezpłatne szkolenie skierowane do pracowników Uniwersytetu Warszawskiego pt.:

Konflikty w sytuacji zróżnicowania kulturowego

W trakcie szkolenia uczestnicy:

• Zdobędą podstawą wiedzę na temat wymiarów różnic kulturowych oraz możliwych nieporozumień międzykulturowych.
  • Poznają różne style komunikacji.
  • Uzyskają wiedzę nt. wpływu kultury na podejście do konfliktu.
  • Nabędą podstawowe umiejętności diagnozy konfliktu w sytuacji zróżnicowania kulturowego
  • Poznają możliwe strategie działania w konflikcie w sytuacji zróżnicowania kulturowego.

W załączeniu przesyłamy ofertę szkoleniową wraz z formularzem rejestracyjnym.
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o odesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego do dnia 20 marca 2020 r. na adres: mediacje@uw.edu.pl, w tytule e-maila wpisując "Warsztaty - zgłoszenie".

Liczba miejsc jest ograniczona, więc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!!

Termin szkolenia: 25 marca 2020 r., godz. 9:00 – 16:00.

Miejsce szkolenia: sala 209, budynek Wydziału Prawa i Administracji UW (Collegium Iuridicum I), ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

formularz zgłoszeniowy

OFERTA SZKOLENIOWA

Konflikty w sytuacji zróżnicowania kulturowego

Warsztat dla pracowników Uniwersytetu Warszawskiego

Organizator szkolenia: Centrum Pozasądowego Rozwiązywania Sporów przy Wydziale Prawa i Administracji UW

Adresat szkolenia: pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego

Termin szkolenia: 25 marca 2020 r., godz. 9:00 – 16:00.

Miejsce szkolenia: sala 209, budynek Wydziału Prawa i Administracji, Collegium Iuridicum I, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28

W trakcie szkolenia uczestnicy:

• Poznają różne style komunikacji.
  • Uzyskają wiedzę nt. wpływu kultury na podejście do konfliktu.

Metoda: Zajęcia będą prowadzone metodami warsztatowymi, przy wykorzystaniu interaktywnych metod uczenia, takich jak dyskusje, symulacje, praca w małych grupach. Będziemy się także odwoływać do własnych refleksji nad normami ugruntowanymi kulturowo.

Szkolenie poprowadzi:

Aleksandra Winiarska:

Dr nauk humanistycznych w zakresie socjologii, absolwentka m.in. Studium Stosunków Międzykulturowych na Wydziale Orientalistycznym UW. Adiunkt w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Trenerka z zakresu komunikacji i rozwiązywania konfliktów (w tym konfliktów w sytuacji zróżnicowania kulturowego). Mediatorka z wieloletnim doświadczeniem, wpisana na listę Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA UW. Jej zainteresowania badawcze obejmują m.in. kontakty międzyetniczne oraz procesy integracji w kontekście migracji.