Informacje dla pracowników UW

Centrum Pozasądowego Rozwiązywania Sporów przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na dwudniowe, bezpłatne szkolenie skierowane do pracowników Uniwersytetu Warszawskiego pt.

Rozwiązywanie konfliktów w relacjach pracowniczych oraz profilaktyka mobbingu.

Poniżej załaczamy ofertę szkoleniową wraz z formularzem rejestracyjnym.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o odesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego do dnia 10 maja 2017 r. na adres: mediacje@uw.edu.pl, w tytule e-maila wpisując "Warsztaty - zgłoszenie".L

Liczba miejsc jest ograniczona więc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

Miejsce szkolenia: sala 209, budynek WPiA UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.