Centrum Pozasądowego Rozwiązywania Sporów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza wszystkich Studentów Uniwersytetu Warszawskiego na cykl warsztatów: Mediacja od A do Z.

Warsztaty odbędą się w dniach:

• 8 czerwca 2016 r. w godzinach 9.45- 11.15, sala 416 CI I ul. Krakowskie Przedmieście 26/28,
  • 10 czerwca 2016 r. w godzinach 9.45- 11.15, sala 416 CI I ul. Krakowskie Przedmieście 26/28,
  • 13 czerwca 2016 r. w godzinach 9.45- 11.15, sala 102 Cl III ul. Oboźna 6/8.

Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać na adres: mediacje@uw.edu.pl

Liczba miejsc ograniczona!

Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia warsztatów wydany przez Fundację Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.