Drodzy Studenci WPiA UW. Informujemy, że Centrum Rozwiązania Sporo i Konfliktów na WPiA UW rozpoczęło rekrutację do drużyny reprezentującej WPiA UW w XII Konkursie międzynarodowych mediacji gospodarczych organizowanym przez Międzynarodową Izbę Handlu w Paryżu (ICC) w lutym 2017 r.

Jeśli chcecie: rozwinąć swoje umiejętności negocjacyjne oraz umiejętność analizy problemów prawnych, uczyć się od doświadczonych mediatorów i wykładowców, poznać studentów z całego świata, zyskać mocny punkt w CV i przeżyć przygodę życia – zgłoście się do konkursu ICC

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o przesłanie CV zawierającego w szczególności informacje dotyczące:

• Znajomości języka angielskiego;
  • Średniej ocen z dotychczasowych studiów;
  • Zainteresowań;
  • Znajomości tematyki negocjacji, mediacji, efektywnej komunikacji.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: mediacje@uw.edu.pl z dopiskiem „rekrutacja ICC” do dnia 10 października 2016 r.

W mailu zwrotnym otrzymacie informacje, które pomogą przygotować się Wam do rekrutacji oraz terminy spotkań, podczas których będziecie mogli zadać pytania dotyczące konkursu i przećwiczyć umiejętności negocjacyjne.

Pierwsze spotkanie wszystkich osób zainteresowanych uczestnictwem w Konkursie odbędzie się już w dniu 20 września (wtorek) godz 16:00 na WPiA  UW przy ul. Lipowej 4 sala 2.6.

ZAPRRASZAMY

O konkursie :

Konkurs jest organizowany corocznie od 2006 roku na początku lutego i zawsze odbywa się w siedzibie ICC (International Chamber of Commerce) w Paryżu. Uczestniczą w nim głównie studenci prawa, a także studiów biznesowych. Zadaniem studentów jest wcielenie się w rolę strony sporu i wzięcie udziału w mediacjach gospodarczych w charakterze przedsiębiorcy i pełnomocnika. To największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu na świecie, które jest częścią międzynarodowego projektu pod nazwą Mediation Week połączonym z doroczną konferencją dotyczącą ADR. W edycji  w 2015 r.  udział wzięło 66 drużyn z 34 państw z całego świata. Drużyna  reprezentująca WPiA UW zajęła trzecie miejsce w Konkursie i była  najlepszą drużyną z Europy.

Dear Students

We invite you to recruit to the team representing the University of Warsaw in 12th Commercial Mediation Competition organized by International Chamber of Commerce in Paris (ICC)

If you want to: develop your negotiation skills and ability to analyze legal problems, learn from the best Polish and international mediators, meet students from all round the world, gain a strong point in your resume and experience a lifetime adventure – apply for the ICC competition.

If you are interested in participating in the completion, please send your CV including in particular information on:

• English proficiency;
  •  average grade from studies;
  • interests;
  • if you have experience in negotiation or mediation - please share with us this information;

Please send your CV to: mediacje@uw.edu.pl with "recruitment ICC" in the subject until 7 October 2016.

In response mail you will receive information that will help you prepare for recruitment process and dates of appointments, during which you will have the opportunity to ask questions about the competition and practice negotiation skills.

We also invite you for the meeting about the ICC Competition on September 20 (Tuesday) at 4 pm, room 2.6 at Lipowa 4 (Collegium Iuridicum II)

About the competition: The competition has been organized annually since 2006 at the beginning of February and always takes place at the headquarters of the ICC (International Chamber of Commerce) in Paris. The participants are mainly law students, and sometimes students from different faculties related to mediation and negotiation (e.g. business studies). The students' task is to perform as a party in commercial  mediations. Scenarios of the cases are created by professional mediators cooperating with the ICC on a daily basis. This is the biggest and most prestigious event of this kind in the world and forms part of an international project called Mediation Week (along with the annual conference on ADR) and has become a permanent event in the calendar of professional mediators and representatives of business organizations and firms from all round the world. The 2015 edition was attended by 66 teams from 34 countries. The University of Warsaw’s team was ranked 3rd in the world and has been recognized as the best team in Europe.