Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów informuje, że trwa rekrutacja do Kliniki Mediacji w semestrze letnim 2016/2017. Rekrutacja została przedłużona do 31  stycznia br.

Zapraszamy do udziału w klinice mediacji wszystkich, którzy interesują się alternatywnymi metodami rozwiązywania sporów oraz chcą poznać warsztat mediatora.  Zajęcia  będą odbywają się w środy w godz. 16: 45 – 20:00 (6 pkt ECTS).

Osoby zainteresowane Kliniką prosimy o przesłanie CV wraz krótkim listem motywacyjnym na adres mediacje@uw.edu.pl.

W zgłoszeniu prosimy o podawanie numerów kontaktowych. O przyjęciu do programu Kliniki Mediacji zostaniecie Państwo poinformowani drogą mailową. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z koordynatorem Kliniki Mediacji dr hab. Ewą Gmurzyńską na mail: gmurzynska@wpia.uw.edu.pl.