Fundacja Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA UW oraz Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy uprzejmie zapraszają na konferencję: „Gotowi do dialogu obywatelskiego? Zarządzanie konfliktami w partycypacji lokalnej”.

Konferencja odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2016 r. (wtorek) w godzinach 10:00-16:00 w Warszawie przy ul. Brackiej 25, III p. (Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych)

Udział w konferencji jest nieodpłatny. Konferencja jest elementem projektu pt. „Wspomaganie dialogu obywatelskiego w warunkach konfliktu lokalnego”, który realizujemy w ramach programu „Obywatele dla Demokracji”, prowadzonego przez Fundację im. Stefana Batorego we współpracy z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży, a finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (tzw. Funduszy EOG).

Patronat honorowy nad konferencją objął Związek Powiatów Polskich.

Więcej informacji w zakładce: Konferencja „Gotowi do dialogu obywatelskiego? Zarządzanie konfliktami w partycypacji lokalnej”.