Informujemy, że istnieje możliwość odbycia stażu w Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy Wydziale Prawa i Administracji UW w wakacje, a także w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018.

W czasie stażu będziecie Państwo mieli możliwość zapoznania się z pracą Centrum oraz zadaniami wykonywanymi przez mediatorów. Ponadto, jako stażyści będziecie Państwo pełnili funkcję mediatora pierwszego kontaktu, a także kontaktowali się ze stronami i sądami.

Minimalna liczba godzin stażu w czasie roku akademickiego to 4 godziny tygodniowo do wykorzystania w poniedziałki, środy lub w piątki. Staż wakacyjny jest stażem intensywnym- trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) po 4 godziny.

Osoby ubiegające się o staż powinny mieć przygotowanie teoretyczne z zakresu mediacji (Klinika Mediacji, Mediacje i inne Alternatywne Metody Rozwiązywania Sporów Prawnych, Negocjacje, szkolenia, kursy, zajęcia dot. mediacji, negocjacji).

Prosimy o składanie wniosków o przyjęcie na staż wraz z uzasadnieniem zainteresowania mediacją oraz odbyciem stażu wraz z CV na adres: mediacje@uw.edu.pl (w tytule: staż). Prosimy także o podawanie numerów kontaktowych.

Termin składania wniosków upływa 31 maja 2017 r.

Wybrane osoby zaprosimy na krótką rozmowę kwalifikacyjną.

Staż jest bezpłatny i trwa pół roku, natomiast intensywny staż wakacyjny trwa trzy miesiące.
Osoby, które odbędą staż otrzymają zaświadczenie stwierdzające odbycie stażu, zadania, które wykonywały w czasie stażu oraz opinię.

Staż w CRSiK spełnia wymogi obowiązkowych praktyk studenckich WPiA UW.