Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów

TRWA REKRUTACJA DO CENTRUM PRAWA AMERYKAŃSKIEGO NA WYDZIALE PRAWA I ADMINISTRACJI UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO NA ROK AKADEMICKI 2016/17.

Program Centrum obejmuje 190 godzin wykładu i jest przeznaczony dla studentów i absolwentów kierunków prawniczych, którzy chcą zapoznać się z wybranymi problemami systemu common law. Wszystkie wykłady prowadzone są w języku angielskim przez profesorów z renomowanego Emory University - School of Law oraz Georgia State University - College of Law.

Szczegóły dotyczące programu znajdziecie Państwo na stronie: www.cpa.uw.edu.pl.