Informacje dla pracowników UW

Centrum Pozasądowego Rozwiązywania Sporów przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na dwudniowe, bezpłatne szkolenie skierowane do pracowników Uniwersytetu Warszawskiego pt.:

Konflikty międzyludzkie, a zjawiska mobbingu i dyskryminacji – profilaktyka, diagnoza, reagowanie

W załączeniu przesyłamy ofertę szkoleniową wraz z formularzem rejestracyjnym.
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o odesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego do dnia 10 kwietnia 2019 r. na adres: mediacje@uw.edu.pl, w tytule e-maila wpisując "Warsztaty - zgłoszenie".

Liczba miejsc jest ograniczona, więc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!!

Termin szkolenia: 16 i 17 kwietnia 2019 r., godz. 9:00 – 16:00.

Miejsce szkolenia: sala 209, budynek WPiA UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.