Informacje dla pracowników UW

Centrum Pozasądowego Rozwiązywania Sporów przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza pracowników Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line pt.:

"Konflikt w pracy - szansa, czy zagrożenie?"

Celem warsztatu jest zdobycie przez uczestników wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych przydatnych w codziennej praktyce zawodowej. Uczestnicy warsztatu, m.in.:

• · poznają techniki komunikacji interpersonalnej, które umożliwią im budowanie efektywnych relacji zawodowych,
  • · nabędą umiejętności umożliwiające diagnozę sytuacji konfliktowej i wybór optymalnej ścieżki postępowania,
  • · dowiedzą się, jak wspierać pracowników w samodzielnym i pokojowym znajdowaniu rozwiązań.

W załączeniu przesyłamy ofertę szkoleniową wraz z formularzem rejestracyjnym.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o odesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego do dnia 15 września 2020 r. na adres: mediacje@uw.edu.pl, w tytule e-maila wpisując "Warsztaty - zgłoszenie".

Liczba miejsc jest ograniczona, więc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!!

Termin szkolenia: 21 września 2020 r., godz. 9:00 – 13:00

Miejsce: Szkolenie odbędzie się on-line za pośrednictwem aplikacji Zoom