Informacje dla pracowników UW

Centrum Pozasądowego Rozwiązywania Sporów przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na dwudniowe, bezpłatne szkolenie skierowane do pracowników Uniwersytetu Warszawskiego pt.:

Konflikty międzyludzkie, a zjawiska mobbingu i dyskryminacji – profilaktyka, diagnoza, reagowanie

Poniżej znajduje się oferta szkoleniową wraz z formularzem rejestracyjnym.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o odesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego do dnia 1 kwietnia na adres: mediacje@uw.edu.pl, w tytule e-maila wpisując "Szkolenie".

Liczba miejsc jest ograniczona, więc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!!

Termin szkolenia: 5 i 6 kwietnia 2022 r., godz. 9:00 – 15:00.

Miejsce szkolenia: sala 209, budynek WPiA UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

Oferta szkoleniowa

Formularz rejestracyjny