Chcesz wcielić się w rolę prawnika reprezentującego państwo przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości? Reprezentować Uniwersytet Warszawski w największym na świecie konkursie prawniczym? Odkryć tajniki prawa międzynarodowego, jednocześnie ucząc się kompleksowej pracy nad sprawą? A w nagrodę wyjechać na międzynarodowy finał do Waszyngtonu?

Zgłoś się do drużyny reprezentującej UW na Jessup Moot Court Competition!

Aby wziąć udział w rekrutacji wyślij swoje CV na adres jessup.uw@gmail.com do dnia 25 października 2017 r. (środa) - w wiadomości zwrotnej przekażemy komplet szczegółów dotyczących rekrutacji oraz dodatkowe informacje, które pomogą Ci się przygotować.

Więcej o konkursie na www.ilsa.org/jessuphome