Drogie Studentki i Drodzy Studenci WPiA UW

Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA UW zaprasza  Was do wzięcia  udziału w  rekrutacji do drużyny  reprezentującej Uniwersytet Warszawski w

XVI Międzynarodowym Konkursie Mediacji Gospodarczych

organizowanym przez

Międzynarodową Izbę Handlową

w Paryżu (ICC)

Konkurs odbędzie się online w dniach 5-11 lutego 2021 r.

Jeśli chcecie: rozwinąć swoje umiejętności negocjacyjne  i mediacyjne oraz umiejętność analizy problemów prawnych, uczyć się od doświadczonych mediatorów i wykładowców, poznać studentów z całego świata, zyskać mocny punkt w CV i przeżyć przygodę życia – zgłoście się do udziału w konkursie.

Konkurs odbywa się w języku angielskim.

Prosimy o przesyłanie CV  na adres e-mail: mediacje@uw.edu.pl

z dopiskiem „rekrutacja ICC” do dnia  3 listopada 2020 r.

CV powinno w szczególności zawierać  informacje dotyczące: znajomości języka angielskiego, znajomości tematyki negocjacji, mediacji, efektywnej komunikacji oraz zainteresowań

ICC International Commercial Mediation Competition jest organizowany corocznie od 2006 roku na początku lutego i zawsze odbywa się w siedzibie ICC (International Chaber of Commerce) w Paryżu. Uczestniczą w nim głównie studenci prawa, a także studiów biznesowych. Zadaniem studentów jest wcielenie się w rolę strony sporu i wzięcie udziału w mediacjach gospodarczych w charakterze przedsiębiorcy i pełnomocnika. To największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu na świecie, które jest częścią międzynarodowego projektu pod nazwą Mediaton Week połączonym z doroczną konferencją dotyczącą ADR. Drużyna  reprezentująca WPiA UW w 2015 roku zajęła trzecie miejsce w konkursie, a w roku 2018 awansowała do ćwierćfinałów.