Zapraszamy Studentów Uniwersytetu Warszawskiego na bezpłatne warsztaty pt.:

Mediacja od A do Z

Cykl warsztatów online obejmuje trzy zajęcia

Termin: 15, 22 i 29 marca, godzina 13.15-14.45

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa

do dnia 11 marca

na adres: mediacje@uw.edu.pl oraz podanie kierunku i roku studiów.

(w tytule  "Warsztaty - zgłoszenie")

Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

W trakcie warsztatów uczestnicy:

• Zdobędą podstawą wiedzę na temat konfliktu
  • Poznają zasady mediacji
  • Uzyskają podstawowe informacje na temat  roli mediatora oraz przebiegu postępowania mediacyjnego
  • Wezmą udział w symulacji mediacji

Szkolenie poprowadzi:

Katarzyna Tchórzewska:

Mediator w sprawach gospodarczych, karnych, nieletnich. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji UW oraz socjologii ze specjalizacją rozwiązywanie konfliktów i promocja  rozwoju organizacyjnego i indywidualnego w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Od 2013 roku koordynator Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy  WPiA UW. Trener drużyn reprezentujących Uniwersytet Warszawski w Międzynarodowym Konkursie Mediacji Gospodarczych w Paryżu oraz Konkursie Mediacyjnym w Wiedniu.