Zapraszamy Studentów Uniwersytetu Warszawskiego

na bezpłatne warsztaty pt.:  Mediacja od A do Z

Cykl warsztatów online obejmuje trzy zajęcia

Termin: 12, 19 i 26 maja, godzina 11.30-13.00

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa do dnia 10 maja

na adres: mediacje@uw.edu.pl oraz podanie kierunku i roku studiów.

(w tytule  "Warsztaty-mediacja")

Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

W trakcie zajęć uczestnicy:

• Zdobędą podstawą wiedzę na temat konfliktu
  • Poznają zasady mediacji
  • Uzyskają podstawowe informacje na temat  roli mediatora oraz przebiegu postępowania mediacyjnego
  • Wezmą udział w symulacji mediacji

Szkolenie poprowadzi:

Katarzyna Tchórzewska:

Mediator w sprawach gospodarczych, karnych, nieletnich. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji UW oraz socjologii ze specjalizacją rozwiązywanie konfliktów i promocja  rozwoju organizacyjnego i indywidualnego w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Koordynator Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy  WPiA UW. Trener drużyn reprezentujących Uniwersytet Warszawski w Międzynarodowym Konkursie Mediacji Gospodarczych w Paryżu oraz Konkursie Mediacyjnym w Wiedniu.