Drogie Studentki i Drodzy Studenci WPiA UW

Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA UW

zaprasza  Was do wzięcia  udziału w  rekrutacji do drużyny  reprezentującej Uniwersytet Warszawski w

17th ICC International Commercial Mediation Competition

organizowanym online w dniach 7-15 lutego 2022 r.

Jeśli chcecie: rozwinąć swoje umiejętności negocjacyjne  i mediacyjne oraz umiejętność analizy problemów prawnych, uczyć się od doświadczonych mediatorów i wykładowców, poznać studentów z całego świata, zyskać mocny punkt w CV i przeżyć przygodę życia – zgłoście się do udziału w konkursach.

Prosimy o przesyłanie CV  na adres e-mail: mediacje@uw.edu.pl

z dopiskiem „rekrutacja ICC” do dnia  18 października 2021 r.

CV powinno w szczególności zawierać  informacje dotyczące: znajomości języka angielskiego; średniej ocen z dotychczasowych studiów, zainteresowań, znajomości tematyki negocjacji, mediacji, efektywnej komunikacji

Konkurs odbywa się w języku angielskim.

ICC International Commercial Mediation Competition jest organizowany corocznie od 2006 roku na początku lutego, odbywa się online lub w siedzibie ICC (International Chaber of Commerce) w Paryżu. Uczestniczą w nim głównie studenci prawa, a także studiów biznesowych. Zadaniem studentów jest wcielenie się w rolę strony sporu i wzięcie udziału w mediacjach gospodarczych w charakterze przedsiębiorcy i pełnomocnika. To największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu na świecie, które jest częścią międzynarodowego projektu pod nazwą Mediaton Week połączonym z doroczną konferencją dotyczącą ADR.