Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów

Po czterech latach od ostatniego wydania do sprzedaży trafia trzecia edycja podręcznika, którego tematyka może zainteresować osoby zainteresowane mediacją i efektywnym rozwiązywaniem sporów, w tym zwłaszcza przedsiębiorców i menedżerów, sędziów, notariuszy, adwokatów, radców prawnych, aplikantów, studentów, a także mediatorów oraz rosnącego grona uczestników mediacji, którzy chcieliby wzbogacić swoją wiedzę na jej temat.

Dowiedz się więcej na temat książki Mediacje. Teoria i praktyka.

Redakcja naukowa dr hab. Ewa Gmurzyńa oraz  dr Rafał Morek!